Wij Ondernemen Deil-Enspijk
Welkom op onze website 


Bedrijsnaam:

Email:

Contactpersoon:

A Table 

schandrin@yahoo.fr

Laurent Schandrin

Aditech Jeffrey van Oostrum

jeffrey@vanoostrum.eu

Jeffrey van Oostrum

Administratieve Nazorg Betuwe

info@nazorgbetuwe.nl

Yvonne de Waal

ADR Geldermalsen

A.deRuiter@adrgeldermalsen.nl

Arjen de Ruiter

Aidanpro

wpmvanL@gmail.com

Pieter van Leeuwen

Amnis coaching & training

info@amniscoaching.nl

Marie-José Huffmeijer

Amstel Consult

henk@amstel-consult.nl

Henk van Amstel

Arnold de Kaasboer

info@arnolddekaasboer.nl

Arnold Kerkhof

Arxx, reclame & marketing

rjvanschaik@kpnmail.nl

René van Schaik

Ask4 Bennefits

ron@ask4benefits.nl

Ron van Roden

Filmenmetjesmartphone.nl

itsalot@hetnet.nl

Annelotte Verhaagen

Bandenservice Deil

info@bandenservicedeil.nl

Jan van Kranenburg

Beheersmaatschappij Van den Rijnsoever

info@rijnsoever.nl

Lydia en Ted van Rijnsoever

Boerengoed Enspijk

info@boerengoed.nl

Marion van Asch

Born Holding BV

wesley@wesleyborn.nl

Wesley Born

Born wijnhandel

info@bornwijnhandel.nl

Wilfred en Corry Born

Bouwbedrijf Van Hemert Deil

info@bouwbedrijfvanhemert.nl

Henk van Hemert

Brenk Klust

brenkklust@gmail.com

Hendri van Brenk

Corbino.nl VOF

office@corbino.nl

Maarten Corbij

Crea BV

jos.gulicher@hifined.nl

Jos Gulicher

De Oosterling Kersenteelt & BB

lot@vangellicum.nl

Lotte van het Sandt

De Ruiter Bouw BV

info@deruiterbouw.nl

Arie de Ruiter

De Zeehond

zeehond@jet-verheijen.nl

Jet Verheijen

DFM Expo Support

dickholman@zieonz.nl

Dick Holman

Dick van Soelen

dickvansoelen@gmail.com

Dick van Soelen

Dierenkliniek De Kwaker Deil

info@dekwaker.nl

Frederik Hamster

De Bloggerij

marijkepopma@gmail.com

Marijke Popma

Fa. De Heus en Zn.

klaartjedeheus@hotmail.nl

Klaartje de Heus

Financieel Adviesburo Peramaker

pramaker@peramaker.nl

Peter Ramaker

Finesse Uitvaartbegeleiding

https://www.finesse-uitvaart.nl 

Jeanine Tucker-van Oosterhout

Finora 

hesselpzondervan@gmail.com

Hessel Zondervan

Fruitbedrijf De Geus

degeus.deil@kpnplanet.nl

Jan en Annelies de Geus

Fruitbedrijf Kievit

h.kievit8@kpnplanet.nl

Harold Kievit

Fruitbedrijf L. van Wijk jr.

leendertvanwijk.fruitbedrijf@gmail.com

Leendert van Wijk

Fysiotherapie Body & Brain

mirjamvdheijden85@gmail.com

Mirjan van der Heijden

Gasterij Os en Paard

info@osenpaard.nl

Wouter Klein

Gellicum, W.F. van

w.langenhof@kpnplanet.nl

Ouders Marius

Gemeente West-Betuwe

bestuurssecretariaat@westbetuwe.nl

Bestuurssecretariaat

Gemeente West-Betuwe

ton.van.maanen@westbetuwe.nl

Ton van Maanen

Hendriks van Warbij Grondwerken B.V.

johan@jhvwgrondwerk.nl

Johan Hendriks

Holland Goot

info@hollandgoot.nl

Dick Stam

Hovenier   Frank van Gameren

info@frankvangameren.nl

Frank van Gameren

Huibert Training & Consultancy

huibert@inseriousbusiness.com

Huibert van Zanten

Huidverzorgingssalon Monique

c.j.heikoop@hetnet.nl

Monique Heikoop

INP&O en Zo

teunvanzoggel@inpenoenzo.nl

Teun van Zoggel

JGD Trading & Management

jd@zomobility.com

John G. Daalhuisen

Jose van der Linden Advies

linden@inkoop3advies.nl

José van der Linden

Kano.nl

info@kano.nl

Leo van Rijnsbergen

Kapperij M & M

kapperijmenm@hotmail.nl

Mariska en Marlize

Kersten PSF

info@kerstenpsf.nl

Peter de Rooij en Lucy Kersten

Koster Beesd Holding BV

cnkoster@hetnet.nl

Kees Koster

Lavendel

wendy.tammer@hotmail.com

Wendy Tammer

Linge Management en Ondersteuning

k.woltering@lingemanagement.nl

Karin Woltering

Loon- en grondverzet, Kievit Deil

info@loonbedrijfkievit.nl

Dirk en Karin Kiviet

Lotus op de Linge

lucien.staarink@gmail.com

Lucien Staarink

Makelaar Van Kessel Van Gellicum

marius@vangellicum.nl

Marius van Gellicum

Markenhof Deil

hettiemdej@oulook.com

Hettie Markenhof

Merma Verhuur-Onderhoud-Bestrating

merma.vanbruggen@hetnet.nl

Mark van Bruggen

Notariaat Den Drijver-Pigmans

imketom@kpnmail.nl

Imke den Drijver

Paramedisch Centrum Beusichem

stefanuebersezig@gmail.com

Stefan Uebersezig

Peter Koemans

dpkoemans@gmail.com

Peter Koemans

Peter Projects

info@petersprojects.nl

Peter van der Veer

Predikant Deil en Enspijk

klaastouwen@tiscali.nl

Klaas Touwen

Ridderhof Schildersbedrijf

jos@ridderhofschildersbedrijf.nl

Jos van Driel

RS Design

rsdesign@designrs.nl

Renate Stembert

Sans Doute Présentations 

f.estourgie@kpnmail.nl

Francesca Estourgie 

Schiltmans Managment BV

rhs@live.nl

Roelof Schiltmans

Schoonheidssalon Mariëlle

info@schoonheidssalonmarielle.nl

Mariëlle van Kessel

Smulmuis v.o.f.

a.roelofse1956@kpnmail.nl

Arend Roelofse

Spar De Haas Deil

spardehaas@gmail.com

John en Imca de Haas

Studios SNH

info@studiosnh.nl

Dick Groot Hulze

T.D.D. Service

imketom@kpnmail.nl

Tom den Drijver

Timmerbedrijf Van Ringelenstein

timmerbedrijf@vanringelenstein.nl

Martien van Ringelenstein

Trans Mission Van der Haak

DerkvandenHaak@vdhaak.nl

Derk van der Haak

Tromp Verpakkingen en Partners BV

pemtromp@hetnet.nl

Peter Tromp

Trouwvrouw

trouwvrouw@gmail.com

Andrea Schipper-Vosveld

Tucker Transport

tuckertransport@planet.nl

Rino Tucker

Vakman André

andrelinden1606@gmail.com

André van der Linden

Van Gelderen Finance

anton@vangelderenfinance.nl

Anton van Gelderen

Seat van Zanten

info@seatvanzanten.nl

Jan van Zanten

peter@vtc-bv.nl

Verwarming Techniek Culemborg BV

Peter Janson

Wijnhandel Santé v.o.f.

info@wijnhandelsante.nl

Henk Burink

Management en Advies

 info@heleenvankeulen.nl

Heleen van Keulen

GEESINKI onderzoek & advies

 geesinki@gmail.com

Ingrid Geesink




 

























































































































































































































































































































Peter Janson



Peter Janson